Poznání dobrého a zlého - Oldřich Wagenknecht

  • id: 1815
  • zařazení: Knihy
  • vydavatel: Jupos
  • stran: 140
  • hmotnost: 92g
  • rozměr: A6, měkká vazba

  • dostupnost: skladem
    cena: 105 Kč
  • cena bez DPH: 105,00 Kč
kusů:

Televizní obrazovka se stala nezbytnou součástí téměř každé domácnosti, ale je to v pořádku?.Život bez ní si snad už ani nedokážeme představit. Zkusme spolu s autorem přemýšlet o tom, jak jsme tímto produktem moderní společnosti ovlivňováni. Nejsou to právě masmédia, která formují naše myšlenky, názory a postoje? Kdo vlastně určuje, co je dobré a co je zlé? Snad nás tato kniha inspiruje k vážnému zamyšlení nad nebezpečím, které hrozí současnému divákovi.

Vychovávat děti není jednoduché. Také Bůh to má s výchovou nás lidí, jako svých dětí, složité. My se totiž cítíme příliš dospělými, než abychom si nechali Bohem něco zakazovat, příliš moudří, abychom se dali Bohem poučovat, a příliš zaměstnaní na to, abychom se nechali ze své práce Bohem vyrušovat. Přišla na nás pohroma soběstačnosti, kdy si sami určujeme, co je dobré a co je zlé. A to nám vyhovuje. Najít tu vhodnou chvíli, kdy poznáme, jak riskantní je takový život, najít okamžik, kdy se necháme Pánem Bohem probudit, aby mohl změnit stav naší mysli, to je mistrovské dílo Zachraňovatele lidských životů. Je to geniální tah, nad kterým žasne i satan. Tato malá knížečka se svým obsahem zabývá touto velkou proměnou.

Oldřich Wagenknecht má vzdělání v oboru radiotechniky a sdělovací techniky, teologie, žurnalistiky a marketingu. Je autorem semi patentů v oboru elektrotechnických sdělovacích systémů a více než stovky rozhlasových pořadů, v nichž se věnoval zvláště problematice závislostíi.

Obsah:

1. Jen kousek ke svobodě
2. Zápas dvou mocností
3. Co nám říkají peoplemetry
4. Také máte rádi reklamu? (podprahová, iluze..)
5. Televize a čas
6. Televize a děti
7.Televize jako člen rodiny
8. Televize a důchodci
9. Jak se k nám dostala televizní bedýnka
10. Na co se to vlastně díváme?
11. Proč může být televize nebezpečná
12. Televize a modlitba
13. Změna v myšlení
14. Existuje šťastný život bez televize?
15. Závěr je nejdůležitější


Další nabídka knih